PORSCHE BRABUS 820

PORSCHE BRABUS 820

Jako autoryzowany dealer marki Brabus mamy przyjemność dokonywać niesamowitych realizacji o unikatowym charakterze. Razem z niemieckim tunerem z Bottrop podnosimy poprzeczkę i uwalniamy potencjał – nie tylko Mercedesa. Brabus przygotował specjalny pakiet ulepszeń dla modelu 911 Turbo S. W ten sposób powstaje Porsche Brabus 820 – samochód jedyny w swoim rodzaju.

PERFROMANCE OF PORSCHE BRABUS 820

Brabus jako jeden z najbardziej ekskluzywnych tunerów może podjąć się wszystkiego i nie bez powodu wybrał Porsche. Perfekcyjne prowadzenie 911tki, niski środek ciężkości i kultura pracy boxera w połączeniu z najlepszymi ulepszeniami stawiają kropkę nad i w świecie motoryzacji. Specjalnie przygotowany powerkit PowerXtra P38S-820 razem z modyfikacją turbosprężarek katapultuje 911tkę do pierwszej setki w czasie 2.5s. Natomiast jak sama nazwa wskazuje Porsche Brabus 820 to 820 koni mechanicznych, którym towarzyszy aż 950Nm momentu obrotowego. To jeden z najszybszych supersamochodów Brabusa, wyznaczający nowe standardy. Dla porównania, 911tka niemieckiego tunera jest mocniejsza od takich aut jak Lamborghini Aventador czy Ferrari Superfast. Przy takim poziomie osiągów i ekskluzywności samochód jest niemal bezkonkurencyjny.


DESIGN

Potencjał 911 Turbo S tkwi nie tylko w osiągach. Nowy design Brabusa idealnie wpasował się w charakter Porsche, dodając nowoczesnego, sportowego, ale równie ekskluzywnego i zbalansowanego stylu. Brabus 820 otrzymał dodatki aero wykonane z najwyższej jakości carbonu. Zaczynając od przodu – splitter z wlotami powietrza nadaje nową, delikatną linię. Natomiast tył samochodu to kwintesencja odważnej stylistyki Brabusa. Carbonowy dyfuzor to „perfect match” razem z nowym końcówkami wydechu o nietypowym wzorze i lightsaberze. Warto wspomnieć, że niemiecki tuner z Bottrop zawsze w ciekawy sposób znakował swoje projekty, dlatego oprócz nowego, intrygującego emblematu pod lightsaber’em nie znajdziemy napisu Porsche, lecz Brabus. Monoblock Z – wyjątkowy wzór felg znalazł swoje miejsce również w 911, to nieodzowny element unikatowego charakteru Brabusa. Brabus Masterpiece – to słowa, które trafiają w sedno ręcznie wykonanego wnętrza. Nowo zdefiniowane wykończenie łączy ze sobą ekskluzywność i sportowe zacięcie.902 857 12 1387x780